My Activities

Gallery

Çankaya Çelik Kapı

Emka Çelik Kapı, yeni model çelik kapı modellerini Çankaya Çayyolu'nda sizleriniz beğenisine sunmaktadır. Sağlam, güvenilir, estetik çelik kapılardan edinmek için lütfen kataloğumuzu görmenizi tavsiye ederiz.

En güvenilir Çankaya Çelik Kapı imalatçısı olarak bireysel ve kurumsal taleplere üretim yapmaktayız. Kapı imalat çeşitlerimiz olarak bina giriş kapıları, daire kapıları, villa ve yazlık kapılarından oluşmaktadır. Yangın Çıkış Kapıları da imal ettiğimiz diğer kapı modellerindendir.

Kapı deyip geçmeyin. Evimizin ilk girişte göze çarpan ve ilk intiba olarak bizleri yansıtan kapılarımızdır. Bu nedenle dairemizin kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Çankayalıların arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Size uygun çelik kapı modelleri üretmek için oldukça çaba gösteriyoruz. Bunu için özel tasarımcılarla çalışıyoruz. Bir çok modelde çelik kapıları görmek için web sitemizdeki ürünleri incelemenizi öneririz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Emka Çelik Kapılar şık tasarımıyla dayanıklı ve mevsim koşullarına uygun olarak üretilmektedir. İmalatını yaptığımız çelik kapılar, konut ve ticari kullanımlara yüksek güvenlik sunar.

Çankaya Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Çelik kapılarımız suya ve yangına dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Enerji tasarruflu, uygun fiyatlı ve az bakım gerektiren çok özel kapılardır. Ankara'da tüm mevsim şartlarına dayanacak şekilde üretilmiştir

Modern bir ilçe olarak bilinen Çankaya'da özel tasarımlı Çelik Kapılarımızda Bulunan Temel Özellikler genel hatlarıyla aşağıdadır.
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa .

Çankaya Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlerken birçok açıdan değişkenlik arzettiğini belirtmek isteriz. Bazı modellerimiz kasa yapısı, tasarımı, özel nitelikleri şeklinde değiştiği için her biri diğerinden farklı fiyatlardadır. Çoğu zaman proje bazlı işler gelmektedir. Örneğin inşaat firmaları birden fazla kapı talebi ve montajı projeleri talep etmektedirler. Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.

Çankaya Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik arzetmektedir. Firmamız, çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Üretim yerimiz Çankaya Çayyolu'ndaki satış ofimize gelerek kapılarımız yakından görebilirsiniz.