My Activities

Gallery

Altındağ Çelik Kapı

Ankara'da beğeni ile satın alınan çelik kapı modelleri üretmiş olmanın sevincini yaşıyoruz. Yüzlerce model çelik kapı sahiplerini buldu. Biz tercih eden tüm müşterilerimize saygılar sunuyoruz. Altındağ ilçemizde güvenilir çelik kapı imalatçısı olmak kolay değildir.

Çelik kapı modellerimizi görmek için web sitemizdeki serilerimizi incelemenizi öneririz. Modelleri görmek veya aklınıza takılanları sormak için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişi verilen çelik kapılarımızı yerine montaj ediyoruz. Altındağ Çelik Kapı olarak imalatımız bina giriş kapıları, daire kapıları villa ve yazlık kapılarından oluşmaktadır. Ayrıca Şaft ve Yangın Çıkış kapıları da imal ettiğimiz kapılardandır. Evimizin ilk girişte göze çarpan ve ilk intiba olarak bizleri yansıtan kapılarımızdır. Bu nedenle dairemizin kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Altındağ sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Altındağ Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

İmalatını yaptığımız Altındağ Çelik Kapılarda Bulunan Temel Özellikleri aklımızda olanlar kadarıyla aşağıda ifade etme çalıştık. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa

Altındağ Çelik Kapı Fiyatları uygundur. Modeline ve özelliklerine göre farklılık arzetse de bütçenizi yormaz.

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Altındağ ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Altındağ Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik arzetmektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.