Ayrancı Çelik Kapı

Ayrancı Çelik Kapı Çankaya'da çelik kapı modelleri üretimiyle Ankara'da en güvenilir kapı firmasıdır. Sektörün ihtiyacı olan bina giriş kapıları, daire kapıları villa ve yazlık kapıları için modellerimizi görmenizde sizin için farda bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla satışı sunduğumuz çelik kapılarımız en güvenilir ürünlerdir.

Çelik kapı modellerimizi görmek için web sitemizdeki serilerimizi incelemenizi öneririz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya Çelik Kapı aramalarınızda karşınıza çıkacak en donanımlı firma olarak sizlere hizmete hazırız.

Ayrancı Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Apartman dairesi için çelik kapı imalatımızın yanında ofis, mağaza, site kapısı gibi alanlar için de kapılar üretiyoruz. Ayrıca Bina dış kapıları ve Yangın Çıkış Kapıları da imalatını yaptığımız kapılardandır Ayrancı Çelik kapı, üretmiş olduğu çelik kapılarda 2 yıl garanti yapısı ile müşterilerinin duyduğu güvene layık olmaya çalışmaktadır.

Evimize değer katan ve misafirlerin girişte gözüne çarpan ve ilk intiba olarak bizleri yansıtan çelik kapılarımızdır. Dairemizin giriş kapısına güvenlik açısından büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Ayrancı sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Ayrancı Çelik Kapılarda Temel Özellikler
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa

Firmamız teknolojik donanımlı üretim tesisleri ve özgün tasarımları ile başarılı uygulamalarla çelik kapı modelleri üretmektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli bir anlayışla hizmet eden firmamız kaliteli modelleri ile sektörde tercih edilen maka haline gelmek için gelişimini devam ettirmektedir.

Ayrancı Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Çankaya ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Ayrancı Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.

Tags