My Activities

Gallery

Yenimahalle Çelik Kapı

Ankara Yenimahalle'de en sağlam çelik kapılar satış ofisimizde sizleri bekliyor. Yenimahalle Çelik Kapı sizlere birbirinden farklı desen ve modellerde bina giriş kapıları, daire kapıları villa ve yazlık kapıları beğeninize sunuyor. Ayrıca Şaft ve Yangın Çıkış kapıları da imal ettiğimiz kapılardandır. Evimizin ilk girişte göze çarpan ve ilk intiba olarak bizleri yansıtan kapılarımızdır. Bu nedenle dairemizin kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Yenimahalle sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Çelik kapı modellerimizi görmek için web sitemizdeki serilerimizi incelemenizi öneririz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Toplumda çelik kapı yaptırma talebinin ilk önceliği güvenli bir ortamda yaşama isteğidir. Bu nedenle çelik kapılarda dikkat edilmesi gereken ilk öncelik kilit sistemidir. Çelik kapı kilidinin önü mutlaka çelik zırhlı barellerle korunmuş olmalı (ekonomik monoblok veya merkezi kilitli gibi). Ancak bu çelik zırhlı barellerin gömme barel şeklinde olması kapı güvenliğini yani evinin güvenliğini kat kat artıracaktır. İmalatını yaptığımız kapıların Barel/Kilit göbeği delinmelere karşı dayanıklıdır.

Yenimahalle Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Yenimahalle Çelik Kapılarda Temel Özellikler
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa

Yenimahalle Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Yenimahalle ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Yenimahalle Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik arzetmektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.