My Activities

Gallery

Sincan Çelik Kapı

Ankara'da en çok tercih edilen çelik kapı imalatçısı olmaktan gurur duyuyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Müşteri odaklı çalışıyoruz. Sincan Çelik Kapı modelleri sağlam özelliklerinin yanında estetik ve şıklık olarak tam da aradığınız özelliklerdedir. Her tür bina giriş kapıları, daire dış kapıları, villa ve yazlık kapılarının imalatçısıyız. Ayrıca Şaft ve Yangın Çıkış Kapıları imalatı ve montaj hizmeti de vermekteyiz.

Çelik kapı modellerimizi görmek için ister satış ofisimize gelebilir, isterseniz web sitemizdeki serilerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sincan Çelik Kapı Modelleri

Firmamız teknolojik donanımlı üretim tesisleri ve özgün tasarımları ile başarılı uygulamalarla çelik kapı modelleri üretmektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli bir anlayışla hizmet eden firmamız kaliteli modelleri ile sektörde tercih edilen maka haline gelmek için gelişimini devam ettirmektedir.
Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Sincan Çelik kapı, üretmiş olduğu çelik kapılarda 2 yıl garanti yapısı ile müşterilerinin duyduğu güvene layık olmaya çalışmaktadır.

Evimizin en önemli parçalarından biri dış kapılarımızdır. Çünkü ilk girişte göze çarpan ve ilk intiba olarak bizleri yansıtan kapılarımızdır. Bu nedenle dairemizin giriş kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Sincan sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır. Üretmiş olduğumuz Sincan Çelik Kapılarda Temel Özellikler aşağıdadır;
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa

Sincan Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Sincan ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Sincan Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.