My Activities

Gallery

Etimesgut Çelik Kapı

Emka Çelik Kapı, Etimesgut ilçemizin en güvenilir çelik kapı imalatçıları arasındadır. Etimesgut Çelik Kapı modelleri sağlam kasa yapısı ile en çok tercih edilen olarak kapılardandır. Evlerin giriş kapıları güvenlik açısından kilit sistemi en iyi olan çelik kapılar tercih edilmelidir. Etimesgut çelik kapıları en iyi hırsız kilidi takılarak size güvenli alanlar sunar.

Özel tasarımlı çelik kapı modellerimizi satın almak isterseniz satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ön bilgi ve kapı modellerimizi incelemek için ise web sitemizdeki serilerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Etimesgut en güvenilir kapıları, bina içi daire kapıları, bina dışı kapıları, villa ve yazlık kapılarından oluşmaktadır. Ayrıca Şaft ve Yangın Çıkış kapıları da imal ettiğimiz kapılardandır. Ankara'da sektörün lider kapı imalatçısı olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışan üstün özellikli teknik elamanları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız yarınlar adına bize güven vermektedir.

Etimesgut Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Ailemizin en önemli ortamı evimizdir. Evimizi güzel gösteren ilk girişte çelik kapımızdır. Günümüzde güvenlik açısından da dairemizin kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları, Etimesgut sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Etimesgut Çelik Kapılarda Temel Özellikler
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa <p<Etimesgut Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Etimesgut ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Etimesgut Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik arzetmektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.