My Activities

Gallery

Keçiören Çelik Kapı

Keçiören Çelik Kapı imalattan montaja kadar iç mekan ve dış mekan kapı projelerinde Ankara'da tüm ilçelere hizmet veren en güvenilir firmalardan biridir. Her model bina giriş kapıları, daire kapıları, villa ve yazlık kapı taleplerinizi 2021 model kapı modellerimizle yerine getirmektedir. Ayrıca Şaft ve Yangın Çıkış kapıları da imal ettiğimiz kapılardandır. 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bize ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Günümüzde evlerde kullanılan kapılarda hem estetik görünüm, hem de güvenlik adına sağlamlık aranmaktadır. Evimizi güzel gösteren de girişteki kapılarımızdır. Bu nedenle bina giriş kapısı ve daire kapısına büyük önem veririz. Ayrıca kapıdaki estetik oluşum bizim duygusal yanımızı da yansıtmaktadır. Emka Çelik Kapıları Keçiören sakinlerinin arzu ettiği teknolojik ve sanatsal olarak en üstün özellikleri taşımaktadır.

Çelik kapı modellerimizi görmek için web sitemizdeki serilerimizi incelemenizi öneririz. Ayrıca özel tasarım için 0312 255 08 55 - 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Keçiören Çelik Kapı Modelleri


Diamond Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Prestij Serisi Çelik Kapı Modelleri için tıklayınız
Villa Serisi Kapı Modelleri için tıklayınız
Şaft Serisi Kapılar için tıklayınız
Yangın Çıkış Kapıları için tıklayınız

Keçiören Çelik Kapılarda Temel Özellikler
Galvaniz Çelik Ana Gövde
Çelik Kilit Koruyucu Sistem
Yüksek Teknoloji Kilit Sistemi
Ses, Isı ve Yangın Yalıtım Özellikli
Geçici Montaj Anahtarı Uygulamalı
Quatro ve Double Kilit Sistemi
Geniş Opsiyonlu Ayarlanabilir Çelik Kasa

Keçiören Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları belirlenirken her işi bir proje olarak görüyoruz. Bu nedenle proje bazlı fiyatlandırma yapıyoruz. Keçiören ilçemizde çelik kapı fiyatlarımızı belirlerken, çelik kapı takılacak yerin ölçüleri, istenilen kapı özellikleri, ek aksesuarlar, montaj ve nakliye gibi etkenler belirliyor.

Keçiören Çelik Kapı Fiyatları, kapının kaplamalı veya kaplamasız oluşuna ve kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik arzetmektedir.

Ayrıca İnşaat firmaları için toplu taleplerde proje bazlı çalışmalar fiyatlandırmada önemli bir yapı taşını oluşturmaktadır.