Firma Profili

1998 yılında kurulan ve Ankara’nın PVC profil sektöründe öncü kuruluş konumunu kazanan EMKA ÇELİK KAPI kurumsal özel bir firmadır. EMKAPEN markasına duyulan güven ve kaliteden aldığı güçle PVC kapı pencere ve tüm PVC imalatı, panjur sistemleri, çelik kapı, iç mekan kapıları, duşakabin ve tekne, cam balkon ve sineklik sistemleri imalatıyla hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen Firmamız, sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir. Hedeflerine ulaşmak adına, profesyonel bir satış ve pazarlama ağı oluşturan, montaj elemanlarının ve diğer personelinin eğitimine büyük önem veren firmamız, aynı zamanda tüketiciyi bilgilendirmeyi de ön planda tutmaktadır. Lider marka PAKPEN’e hakkını veren bir ustalıkla, gelişen tüketici haklarını tam olarak karşılamak, Firmamızı bu anlamda ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir.

Ankara, Ostim Organize Sanayii'nde 1.500 m² kapalı alanda kurulu tesisimiz robot teknolojisi ile üretim yapıp, kalifiye personel ile çalışmaktadır. Tesisimizin üretim kapasitesi tek vardiyada günlük 90 m², yıllık 28.000 m² kapı-penceredir. Ürünlerde fiziki şartlarla oluşabilecek hasarlar dışında 2 yıl ücretsiz servis ve ürün garantisi verilmektedir. “Yerinde ve zamanında iş teslimi” ilkesiyle ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak zenginleştiren firmamız, yeniliklere ve gelişmelere açık olmak suretiyle her geçen gün ismini güçlendirmeye devam etmektedir.

AMACIMIZ:

Hizmet ettiği alanlarda dürüst bir anlayışla müşteri odaklı ürünler üreterek sektörde lider firmalar arasına girmek.

MİSYONUMUZ:

Yaşam alanlarında samimi, sıcak ve konforlu alanlar sunmaya araç olan son model uzun ömürlü kapı modelleri üretmek.

Bize Ulaşın
Sabit : 0312 255 08 55 GSM : 0532 765 74 59
Çayyolu Köyü İçi 8.Cadde No:157/D ANKARA